Najpopularniejszy zabieg laseroterapii

depilacja laserowa w vesunie

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być wykonywana w czasie jesienno-zimowym, dlatego teraz chcemy uzupełnić ten temat powtórnie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z opisywanych zabiegów równie często korzystają panie i mężczyźni. Wiek czy płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wskazanego obszaru. Spore fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci preferują wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu dobierane przez specjalistę są zależne od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, ciemnych włosów. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka zaufanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę i zwracający uwagę na swój wizerunek.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności ceniony na całym świecie.