Pralka dla roztargnionych

o pralkach z funkcją addwash

Samsung jest jednym z najbardziej znanych dostawców urządzeń AGD oraz RTV na świecie. W każdym sklepie możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki nadzwyczaj często upraszcza nam elementarne zajęcia. Tym razem producent zdecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dorzucił do swyk pralek funkcję Addwash, jaka dotąd nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najbardziej lubiną pracą. Początkowo powinno się dokonać podziału ze względu na takninę, w dalszej kolejności odcienie. Przeważnie także dzielimy ciuchy, na te które pierzemy w wyższej jak też niskiej temperaturze. Najczęściej nie pamiętamy o dodaniu paru rzeczy rzuconych w innym pokoju. Do tej pory nie było sposobności, aby wstrzymać tryb prania i naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy takich zajść dlatego też zdecydował się im sprostać. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie ciuchów w trakcie działania, lecz niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwala również na nadzorowanie całego procesu przez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z nową funkcją, mają także technologię, jaka podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie działania, odpowiednio go obniżając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Gdy będziesz potrzebował dorzucić kolejne ciuchy do prania, będziesz miał możliwość to uczynić od ręki. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia prania, w momencie gdy znajdziesz zagubione ciuchy. Obecnie wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu pralek są zaskakująco pochlebne. Innowacyjna funkcja pralek Samsung znacznie optymalizuje organizowanie a także zrobienie prania. Dobrze jest skorzystać z tego rodzaju technologii. Dowiedz się o niej więcej http://tiny.pl/gnct1