Strony internetowe firm

dla tych, którzy cenią wygodę

Przemysłowo

Giesserei Polen

Wissen Sie, wo gibt es einen sehr großen europäischen Giesserei? Polen - hier haben Sie einen ausgezeichneten Casting mit Tradition und großer Erfahrung. Wir produzieren Stahl für große Hersteller in verschiedenen Bereichen. Wir haben individuelle Behandlung jedes Kunden, so dass wir jede Bestellung aufnehmen kann. Wenn Sie für Gießereien in Polen suchen, empfehlen wir auf unserer Website.

Eisengießerei Śrem
Nasza siedziba:
ul. Staszica 1, 63-100 Śrem,
woj. wielkopolskie
+48 (61) 281 37 00
http://www.gusspolen.de
Balustrady Poznań

Podobnie wygląda realizacja zakupów na balustrady szklane, poznańskie firmy produkują je głownie na potrzeby banków oraz agencji reklamowych. Natomiast klienci indywidualni nie kupują w Poznaniu tak drogich i ekskluzywnych elementów wyposażenia wnętrz, ale pytają o innego rodzaju towar. Balustrady szklane to warta inwestycja.

Vitro-Plus
Nasza siedziba:
Rzemieślnicza 83, 62-081 Baranowo,
Wielkopolskie
+48 (61) 814 24 27
http://www.vitroplus.pl
Rury kwasoodporne

Umet sp. z o.o. to profesjonalna i doświadczona firma, która bez wątpienia dotrzyma kroku wszelkim wymaganiom odbiorców wykonując rozwiązania najwyższej klasy, takie jak między innymi rury kwasoodporne, systemy kominowe, wkłady kominowe, kominy kwasoodporne a także kominy spalinowe. Wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się z zamieszczoną tam ofertą lub umów się telefonicznie. Nasze systemy kominowe od lat cieszą się zaufaniem rzeszy klientów.

Umet
Nasza siedziba:
ul. Kościuszki 2, 52-151 Wrocław,
woj. dolnośląskie
+48 (71) 346 53 41
http://www.umet.pl
Sprężyny gazowe

Co prawda wiem, jak wyglądają takie sprężyny gazowe, ale jakbym omówić ich budowę? Pewnie powiedziałbym, że między takimi dwoma rzeczami są kulki i to da się obracać. To chyba nie wystarczy, żeby zdać jakiś egzamin. Całe szczęście wynotowałem, jakie są różne rodzaje, na które dzielą się sprężyny gazowe. A dzielą się ze względu na kilka kryteriów.

PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Jana Pawła II 2, 47-440 Nędza,
Śląskie
+48 (32) 412 30 31
http://www.pivexin-tech.pl
Uszczelki gumowe Gumotiv

W ramach naszej oferty znajdziecie liczne rodzaje uszczelek gumowych. W szerokim wachlarzu oferowanych produktów znajdują się produkty sprawdzające się w różnego typu instalacjach, jak na przykład wodne, kanalizacyjne, gazowe, przeciwpożarowe czy klimatyzacyjne. Oferujemy zabezpieczenia do rur ciśnieniowych, korugowanych, redukcyjne i inne.

GUMOTIV
Nasza siedziba:
ul. Wadowice Górne 91, 39-308 Wadowice Górne,
woj. małopolskie
+48 (14) 682 64 54
http://www.guma.pl
http://www.studniewodomierzowe.com.pl/

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową, która dotyczy oferowanych studni wodomierzowych. Gwarantujemy najwyższa jakość każdego z naszych produktów oraz dostarczamy ich szczegółową specyfikację. Naszym studniom wodomierzowym zaufało już wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy również Państwa!

SIMCO
Nasza siedziba:
ul. Podgórna 22b, 84-230 Rumia,
woj. pomorskie
+48 (88) 989 10 78
http://www.studniewodomierzowe.com.pl
Śruby trapezowe

W naszej bogatej ofercie proponujemy różnego rodzaju śruby trapezowe. Imbusowe, nierdzewne, z łbem sześciokątnym i wiele innych. Nasze śruby imbusowe cieszą się sporą popularnością wśród odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą śrub trapezowych, imbusowych i nierdzewnych. Zapraszamy.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Jana Pawła II 2, 47-440 Nędza,
Śląskie
+48 (32) 412 30 31
http://czescimaszyn24.pl
Ogrodzenia

O tym się nie mówi ale ogrodzenia to po prostu bardzo ważny system antywłamaniowy, sprawdzający się w praktyce na każdym kroku. Także o tym powinniśmy przede wszystkim pamiętać jeżeli już decydujemy się na ogrodzenia metalowe. Także jest to jedna istotna kwestią. Drugą jest to, że w niezwykle dużych ilościach sprzedają się dzisiaj ogrodzenia drewniane, które niczym nie ustępują innym ogrodzeniom.

Centrum Ogrodzeń
Nasza siedziba:
ul. Wielgolas Brzeziński 28A, 05-074 Halinów,
woj. Mazowieckie
+48 (22) 498 20 50
http://www.centrumogrodzen.com.pl
Obuwie ochronne

Chroń swoje nogi przed uszkodzeniami. Będąc w pracy i pracując w ciężkich warunkach fizycznych musisz posiadać odzież roboczą, która ochroni Cię przed uszkodzeniami. Właśnie wśród niej znajdują się buty robocze, a także obuwie ochronne chroniące Twoje stopy. Nie czekaj i już dziś znajdź buty BHP, a także pełen zestaw odzieży roboczej odpowiedni dla siebie. Nie pozwól sobie na nieuwagę i uszkodzenie swojego ciała.

Procurator BHP
Nasza siedziba:
ul. Polna 140 B, 87-100 Toruń,
woj. Kujawsko - Pomorskie
+48 (56) 664 40 44
http://www.procurator.pl
Plomby

Nietuzinkowa oferta handlowa nienagannej oraz porządnej korporacji SAGITTARIUS SC to artykuły najlepszej postaci w tym między innymi plomby, plombowane torby, plomby plastikowe, koperty bezpieczne oraz plomby metalowe, które sprostają wymaganiom. Zachęcony naszą ofertą handlową? Nie zwlekaj więcej i jak najszybciej zajrzyj do siedziby przedsiębiorstwa w Poznań pod adresem Popradzka 3. Jesteśmy dostępni - 618436361.

SAGITTARIUS s.c
Nasza siedziba:
Popradzka 3, 60-412 Poznań,
wielkopolskie
+48 (61) 843 63 61
http://www.sagittarius.pl
Ręczniki

Firma Eurofirany oferuje doskonałej jakości akcesoria takie jak na przykład ręczniki kuchenne, zestawy kuchenne, komplety ręczników, firanki, które bez wątpienia zaspokoją najwyższe oczekiwania naszych partnerów traktujące zarówno o dobrego gatunku jak i niskich kosztów. Firma Eurofirany B.B. Choczyńscy Spółka j. zaczęła działać w 1991 roku i od samego zalążka naszym najważniejszym priorytetem jest proponowanie niepowtarzalnej klasy usług oraz wysokogatunkowych ręczników i innych artykułów.

Eurofirany B.B. Choczyńscy
Nasza siedziba:
Sienkiewicza 81, 34-300 Żywiec,
śląskie
+48 (33) 865 23 66
http://www.eurofirany.com.pl
Panele ogrodzeniowe

W naszym asortymencie znajdują się również panele ogrodzeniowe. Odznaczają się one najwyższą jakością, solidnością konstrukcji i estetyką. Dodatkowo, udostępniamy je w bardzo atrakcyjnych cenach i wariantach! Już dziś wejdź na naszą stronę internetową, zapoznaj się ze szczegółową ofertą i skorzystaj z niej.

Malec
Nasza siedziba:
ul. Szkolna 24, 24-320 Poniatowa,
woj. lubelskie
+48 (81) 820 30 80
http://malec-ogrodzenia.pl
Solidna naprawa Vaillant

W ramach naszego asortymentu znajdziecie najbardziej wydajny i wytrzymały kocioł gazowy Vaillant. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najlepszych i bezpiecznych systemów grzewczych w Waszych domach czy budynkach. Przygotowane przez nas rozwiązania zaopatrzone zostały w podajniki.

Ekoterma Technika Grzewcza Jacek Dudziński
Nasza siedziba:
ul. Bydgoska 16A, 86-065 Lisi Ogon,
woj. kujawsko-pomorskie
+48 (52) 349 44 22
http://www.eko-terma.pl
http://kratapomostowa.pl/oferta/kraty-pomostowe/

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji krat pomostowych najwyższej jakości. Te wytrzymałe i estetycznie wykonane produkty są wykorzystywane do produkcji bram i ogrodzeń, ławek, a także półkowych regałów magazynowych. Warto więc w nie zainwestować, tym bardziej, że można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma Handlowa LIDER Jan Fąk i Wspólnicy Sp. j.
Nasza siedziba:
11 Listopada 121d, 07-410 Ostrołęka,
mazowieckie
+48 (29) 760 20 70
http://kratapomostowa.pl
Etykiety samoprzylepne

Polecamy nasze wysokiej jakości etykiety samoprzylepne, w tym również: etykiety białe, kolorowe, termiczne, plombowe, czy specjalne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres urządzeń do drukowania, etykietowania za pomocą etykiet samoprzylepnych i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

F.H.P PAK
Nasza siedziba:
Chrobrego 117, 87-100 Toruń,
Kujawsko-Pomorskie
+48 (56) 657 11 10
http://www.paktorun.pl
Folia Opakowaniowa - Polimer-Eko.pl

Folia opakowaniowa, folia ochronn czy worki na śmieci - to tylko część ze wszystkich produktów jakie oferuje nasze przedsiębiorstwo. Jest dużo czynników, dla których warto zobaczyć siedzibę główną Polimer EKO – skuteczna współpraca, korzystny cennik i korzystna oferta — Siedziba główna - Stzremieszycka 393B, Dąbrowa Górnicza.

Polimer EKO sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Strzemieszycka 393B, 42-530 Dąbrowa Górnicza,
śląskie
+48 (32) 268 55 61
http://polimer-eko.pl
Podnośniki dla niepełnosprawnych

Podnośniki dla niepełnosprawnych to coraz częstsze rozwiązanie w urzędach, czy szpitalach, które dbają o jak największy komfort osób poruszających się na wózkach. To udogodnienie, które jest niezwykle dobrze widziane, a przede wszystkim ułatwia dostęp do danego obiektu osobom, które mają trudności z wejściem po schodach.

TechWind
Nasza siedziba:
Dąbrowa 6, 80-297 Banino,
Pomorskie
+48 (68) 486 19 20
http://www.techwind.pl
Diamentowe - Tarcze

Warto więc poprzeglądać oferty różnych firm proponujących choćby tarcze diamentowe i porównać ceny konkurencji. Być może oferta innej firmy będzie bardziej optymalna jeżeli chodzi o koszty wykonywanych prac. Tarcze diamentowe jest w obecnych czasach niezastąpiona przy wszelkich dużych przedsięwzięciach budowlanych. Bez ciężkiego sprzętu nie można przecież zrobić rozbiórki, wyburzania czy remontu.

M.Diament
Nasza siedziba:
Bierutowska 57-59, 51-317 Wrocław,
dolnośląskie
+48 (71) 345 83 06
http://www.mdiament.eu
Przemysłowe centrum obróbcze CNC

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, jest uniwersalna frezarka pionowa czy też kompleksowe centrum obróbcze, mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Nasze sprzęty wyróżniają się niezawodnością oraz precyzją działania. Dzięki temu mamy pewność, że ich zakup będzie korzystny dla każdego nabywcy. Dołożymy wszelkich starań, by wybór uniwersalnej frezarki pionowej z naszej oferty był dla Ciebie opłacalną inwestycją.

Fanum Skorupski-Wójcik Sp. J.
Nasza siedziba:
Wielopole Skrzyńskie 11A, 39-110 Wielopole Skrzyńskie,
podkarpackie
+48 (17) 221 48 80
http://www.fanum.pl
Hydrauliczne Siłowniki Eurotech

Profesjonalne i solidne siłowniki hydrauliczne to połączenie nowoczesności i niezawodności. Są to produkty najwyższej klasy, które przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo pracy. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi oraz różnorodne możliwości zastosowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Eurotech TNTiP
Nasza siedziba:
Wolności 33, 46-030 Murów,
opolskie
+48 (77) 421 48 84
http://www.eurotech-opole.pl
Widlaki Europe S.C.

Firma Widlaki Europe to oficjalny polski przedstawiciel przedsiębiorstwa Dhollandia - lidera w sprzedaży samochodowych wind załadowczych. Oferujemy usługi montażu zakupionych u nas urządzeń, a także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy uprawnienia konserwatorskie i do przeprowadzania odbiorów UDT.

Widlaki Europe Maciej Podlesiński, Paweł Podlesiński s.c.
Nasza siedziba:
Kręta 6a, 27-600 Sandomierz,
Małopolskie
+48 (50) 379 57 95
http://www.widlaki.eu
Serwis CNC

Jeśli potrzebny jest Państwu profesjonalnie wykonywany serwis maszyn CNC zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których zapewniamy Państwu najbardziej efektywne dbanie o Państwa urządzenia, a także zastosowanie w nich nowoczesnych technologii, które pozwalają na osiąganie lepszych efektów.

NUE Marek Kosiński
Nasza siedziba:
Traugutta 31D, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
mazowieckie
+48 (22) 724 03 61
http://www.obrabiarkicnc.com
Patronowa - Grzałka

Produkcja wielu elementów wymaga aby nie tylko materiał miał określoną temperaturę, lecz także elementy robocze, które odpowiadają za jego wytwarzanie. Dotyczy to podzespołów z papieru, gumy, czy też innych tworzyw sztucznych. W tej roli świetnie sprawdzi się patronowa grzałka, której szeroki wybór znajdą Państwo w ofercie Backer OBR.

Backer OBR Sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce,
zachodniopomorskie
+48 (91) 481 99 00
http://www.backerobr.pl
kontdar.pl/kontenery-przemyslowe/wynajem-kontenerow/

Zainwestuj w oferowane przez naszą firmę rozwiązania. Przedsiębiorstwo KONT-DAR proponuje Państwu wynajem kontenerów zaadaptowanych do najróżniejszych potrzeb. Wszystkie charakteryzują się trwałością, łatwością w transporcie, a także korzystną, konkurencyjną ceną. Z pewnością zainteresują Cię modele magazynowe, handlowe lub wartownie.

KONT-DAR
Nasza siedziba:
Słoneczna 20, 05-270 Marki,
mazowieckie
+48 (22) 781 17 45
http://kontdar.pl
http://www.freevolt.pl/

Możesz bez jakichkolwiek ograniczeń korzystać z siły i potencjału promieni słonecznych. Wystarczy, że zdecydujesz się na instalację przydomowej elektrowni solarnej, która będzie dla Twojego domu ogromnym wsparciem. Nasi doradcy pomogą dopasować odpowiednie rozwiązania. Dzięki nim będziesz cieszyć się oszczędnościami.

FreeVolt Sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Obrońców Mogilna 3, 88-300 Mogilno,
kujawsko-pomorskie
+48 (52) 315 11 01
http://www.freevolt.pl
Aprotech

Obecne przepisy nakładają na wykorzystywane w branży przemysłowej urządzenia odpowiednie wymogi, które muszą spełniać. Dlatego Aprotech zadba o bezpieczeństwo maszyn na Twojej hali i dostosuje je do odpowiadających rygorów. Sprawdź na naszej stronie internetowej jaki zakres usług obejmuje nasze działanie.

Aprotech
Nasza siedziba:
Dworcowa 1A, 89-200 Szubin,
kujawsko-pomorskie
+48 (50) 238 43 93
http://apt.pl
ppuhbart.pl

Jeżeli szukasz najwyższej jakości etykiet, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty BART PPUH. Jako producent możemy zaoferować wyroby pewne i trwałe, które doskonale zaprezentują się na różnego rodzaju produktach. Polecamy wersje w kolorze oraz białe w różnych wzorach i wielkościach do wyboru.

PPUH BART - Henryka Bartecka
Nasza siedziba:
Nekielska 16, 63-000 Środa Wielkopolska,
Wielkopolskie
+48 (61) 285 85 60
http://ppuhbart.pl
Elementy sprężyste

Nasza firma specjalizuje się w produkcji sprężyn. Elementy te wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Można u nas nabyć modele naciskowe, naciągowe oraz skrętne. Doskonała jakość oraz ogromna wytrzymałość naszych wyrobów zostanie z pewnością doceniona przez wszystkich naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Wyszkowska Fabryka Sprężyn "METALURGIA" Sp. z o.o.
Nasza siedziba:
Lotników 2, 07-201 Wyszków,
mazowieckie
+48 (29) 742 20 75
http://www.wfs-metalurgia.com.pl
2012 www.grunwald600.pl ©.