Usunąłem włosy ze swoich pleców

W dniu dzisiejszym troszeczkę bardziej prywatny artykuł, w treści którego dzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatniego czasu, jakie wywołuje tak samo wiele emocji a także wstydu. Po kilkunastu miesiącach rozmów z mą żoną podjąłem decyzję, aby pojechać do gabinetu medycyny estetycznej dla mężczyzn, aby ogolić swe plecy.

Pewnie przypuszczasz, że chyba uderzyłem się w czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś nienormalnego. Dywan to niewiele mocno zasygnalizowane, ja po prostu wyglądałem jak goryl. A że mej dziewczynie było to nie w smak, to była w stanie namawiać mnie do ogolenia pleców nawet kilka razy w przeciągu tygodnia. Koniec końców byłem zmuszony się zdecydować i zacząć szukać salonu, w którym miałbym sposobność zamówić tego typu depilację.

Od początku wiedziałem jak trudno odszukać będzie usługodawczynię proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Ofert niby jest bardzo dużo, ale prawda jest taka, że znacząca większość z nich nie stwarza wiary. W pierwszej kolejności dlatego, że czytając witryny wirtualne tego typu gabinetów nie łatwo wyszukać na nich na opinie stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie kobiety. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale facet od dziewczyny się mocno różni i inaczej odczuwać może na tego gatunku rzeczy. Po wielu przebojach dałem radę trafić jednak klinikę Vesuna, jaka to oferuje kompleksowe usługi estetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią oceny opisywane przez innych mężczyzn robi to wspaniale. Musiałem to zweryfikować.

Dryndnąłem do nich z zamiarem zapisania się na wizytę. Połączenie odebrała miła recepcjonistka i wybrała mi prędko przyjazny dla mnie dzień wizyty. Powiadomiła mnie o wszelkich sprawach związanych z tego rodzaju depilacją laserową, podpowiedziała jak się do depilacji przyszykować i opowiedziała także o tym czego powinienem oczekiwać po pierwszej wizycie.

Gdy trafiłem na zaplanowane spotkanie, to czułem niewielki niepokój. W końcu uważałem, że takiego typu zabiegi są dla bab, a nie dla facetów. Mój niepokój natychmiastowo jednak został usunięty, ponieważ w gabinecie nie licząc mnie zobaczyłem sześciu chłopaków. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się krępować, faceci również zaczęli o siebie dbać oraz też chodzą do gabinetów medycyny kosmetycznej dla mężczyzn.

Należy zauważyć, że pacjenci spotykają się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu mają pewność, że przy ani jednym z zabiegów nie sprawią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji laserowej przebiegł niebywale prędko i bez powodowania bólu. Nawet po jednym razie wygląd pleców był wspaniały. Pragnę jednak, aby włosy na pewno nie powróciły, więc za kilka tygodni zapisze się na jeszcze jedną sesję.

Na zakończenie chcę jeszcze opowiedzieć na temat tego, w jaki sposób na mą depilację pleców odpowiedziała moja dziewczyna. Ani razu nie mówiłem jej na temat tego, że wybiorę się na zabieg, a zatem była bardzo zszokowana. I mam potrzebę napisać, że pierwszy raz od dawien dawna tak szybko pragnęła się do mnie przytulić. Zatem potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w zupełności spełniła moje marzenia.

Jeśli boicie się tego rodzaju zabiegów, to poczytajcie sobie więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się co bać.